Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Manikúra a nechtový dizajn

autor admin 14.08.2016 0 komentáre Kurzy,

REKVALIFIKAČNÝ KURZ S AKREDITÁCIOU MŠ SR - MANIKÚRA A NECHTOVÝ DIZAJN

 

Číslo akreditácie pre odbor Manikúru (manikúra a nechtová modelácia) - 3234/2016/97/1
 

Naša spoločnosť sa už 20 rokov venuje okrem predaja širokého sortimentu modelačných materiálov a vybavenia nechtových štúdií tiež poriadaniu rekvalifikačných kurzov. 
Rekvalifikačné kurzy sú určené ako pre úplných začiatočníkov, ktorí chcú nájsť uplatnenie na trhu práce, prípadne si otvoriť živnosť v tomto odbore, tak pre pokročilých, resp. už vyškolených manikérov, ktorí chcú svoje vedomosti a zručnosti zdokonaliť.

Kurzy, ktoré poriadame sú intenzívne (denná výuka 10-12 hodín ), prebiehajú v malých skupinkách pod neustálym dohľadom skúsených lektorov. Po absolvovaní rekvalifikačného kurzu vo všetkých troch moduloch Manikúra + nechtová modelácia UV GÉLOM + nechtová modelácia AKRYLOM si môžte na základe získaného osvedčenia otvoriť živnosť ako Manikér alebo sa v tejto oblasti zamestnať. Osvedčenie s akreditáciou MŠ SR nahrádza skúšku z hygienického minima, čiže absolventom so záujmom o otvorenie živnosti v tejto oblasti povinnosť absolvovať ďalšie hygienické minimum odpadá. Dlhoročné skúsenosti, vysoká odbornosť, individuálny a profesionálny prístup a stovky našich úspešných absolventov sú zárukou vašej správnej voľby práve pre naše školiace stredisko. Naši absolventi získavajú komplexné teoretické i praktické zručnosti. Naším cieľom je, aby sa absolventi stali v oblasti nechtového dizajnu a manikúry profesionálmi a boli schopní ponúknuť svojim klientom široké služby. Bezplatné dodatočné poradenstvo pre absolventov je samozrejmosťou.

 

TERMÍNY

22. január  2018   (informácie o trvaní a harmonograme kurzu na t.č. 0903 420 914)  -  OBSADENÝ !!

21. máj  2018   (informácie o trvaní a harmonograme kurzu na t.č. 0903 420 914)  -  OBSADENÝ !!

 

MODULY:   MANIKÚRA + NECHTOVÁ MODELÁCIA UV GÉLOM + NECHTOVÁ MODELÁCIA AKRYLOM

 

CENA KURZU: =440,- € (vrátane DPH)  za komplet všetky tri moduly          

 

 

Cena zahŕňa:  učebné skriptá, učebný a spotrebný materiál, ľahké občerstvenie (nezahŕňa obedy), osvedčenie s akreditáciou MŠ SR, následné poradenstvo

 

PODMIENKY PRE ÚČASŤ:

- 2 vlastné modelky na 5. a 6. deň kurzu !!! (na každý deň jedna modelka, modelky nesmú mať namodelované nechty) - záloha vo výške 50,- € - zaplatená do 7 dní od podania prihlášky, najneskôr 10 dní pred termínom kurzu. Zvyšná cena kurzovného uhradená najneskôr v deň zahájenia kurzu ráno.

 

ROZVRH KURZU

Rekvalifikačné kurzy prebiehajú v malých skupinkách s maximálnym počtom 4 osôb pod nepretržitým vedením skúsených lektorov s dlhoročnou praxou. Kurzy sú časovo rozdelené na teoretickú a praktickú časť. Je to intenzívny kurz, každý deň sa začína o 8,00h a končí v podvečerných hodinách.

 

TEORETICKÁ ČASŤ ZAHŘŇA:

- základy anatómie, fyziológie, dermatológie, kožné choroby, dekontaminácia, starostlivosť o prirodzené nechty, starostlivosť o pokožku rúk, úvod do nechtovej modelácie, modelácia nechtov UV gélom, druhy gélov, ich použitie, pomôcky, hygiena a ochrana pri práci, organizačné, ekonomické a právne informácie

 

PRAKTICKÁ ČASŤ ZAHŘŇA:

 1. - ošetrenie prirodzených nechtov
 2. -  ošetrenie pokožky rúk
 3. - suchá manikúra, japonská manikúra
 4. - modelovanie nechtov UV gélom
 5. - technické postupy:
 6. a, spevnenie, modelovanie, predlžovanie prirodzených nechtov
 7. b, francúzska manikúra
 8. c, úprava a dopĺňanie namodelovaných nechtov
 9. d, snímanie modelácie
 10. e, lakovanie
 11. f, praktické precvičovanie

 

Počas celého kurzu majú účastníci k dispozícii všetok potrebný materiál pre výuku zdarma.            

 

FORMA ZÁVEREČNEJ SKÚŠKY:

Po úspešnom absolvovaní kurzu obdržíte osvedčenie  pre daný odbor (Manikúra a nechtová modelácia UV gélom) s akreditáciou Ministerstva školstva. Na základe osvedčenia sa môžete zamestnať v danej oblasti a získavať potrebnú prax. Kvalita a hĺbka poskytnutých informácií a získaných zručností na rekvalifikačnom kurze Vám pomôžu v sebaistom rozbehu do nechtového dizajnérstva, treba dať však dôraz na to, že dobrých nechtových dizajnérov z Vás urobí až prax a ďalšie zdokonaľovanie sa. V tejto fáze sú Vám k dispozícii naše služby vo forme poradenstva. 

 

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

Cena kurzu zahŕňa osvedčenie, učebné skriptá, malé občerstvenie, modelačný materiál používaný pri výuke. Cena nezahŕňa modelačný materiál pre domáci odber – základnú výbavu. Nie je podmienkou základnú výbavu pre nechtovú modeláciu zakúpiť priamo na kurze. Avšak z hľadiska efektívnosti kurzu odporúčame si túto výbavu zakúpiť, aby ste sa mohli v čo najkratšom čase v tomto odbore zdokonaľovať a využívať čerstvo nadobudnuté znalosti.


Platbu za kurz prípadne tovar je možné uhradiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Záloha na kurz sa uhrádza poštovým poukazom na našu adresu alebo prevodom na účet najneskôr 10 dní pred termínom kurzu.

 

V prípade, že si zakúpite základnú výbavu priamo na kurze, bude Vám poskytnutá na tento tovar ZĽAVA 10%.

 

PRIHLÁŠKA:                        

Záväznú prihlášku zasielajte e-mailom na info@pronails.sk alebo na adresu:
PRO NAILS, s.r.o.
Gorkého 5
909 01 Skalica 
Kontakt: 034/ 664 53 80, 0948 801 019
info@opi.sk                     

 

Zálohu 50,- eur môžete zaplatiť poštovým poukazom alebo na základe predfaktúry platbou cez účet.

 

prihláška na stiahnutie
Štítky: kurz

Napísať komentár

Loading...