Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Kategórie

PMU 516a - Tmavo hnedý 10ml

PMU 516a - Tmavo hnedý 10ml

Pigment pre permanentný make-up PROX

odtieň : Tmavo hnedý, studený. Je určený na PMU obočia a očných liniek, proti šedému alebo modrému nádychu pridajte kvapku červeného alebo oranžového pigmentu.

obsah : 10 ml

Použitie: Pigment je určený pre aplikáciu do vrchných vrstiev pokožky pri použití špeciálnych prístrojov pre aplikáciu.

Môže byť používaný výhradne osobou, ktorá spĺňa všetky právne legislatívne náležitosti a ktorá má oprávnenie pre prevádzanie tejto činnosti.

Bezpečnostné upozornenie: Pigment nie je určený k vnútornému užitiu, tiež sa vyvarujte aplikácii pigmentu pri nezdravej alebo veľmi alergickej pokožky. Odporúča sa prevedenie štandardného kozmetického testu na alergickú reakciu pokožky. V prípade vniknutia do oka, je potrebné urobiť výplach vodou.

Pred použitím obsah fľaštičky dôkladne premiešajte pretrepaním.

V prípade potreby riedenia pigmentu, je nutné použiť len výrobcom schválené riedidlo pre tieto typy farieb. Po odobraní potrebného množstva pigmentu z fľaštičky, fľaštičku okamžite uzatvorte. Pigment je dodávaný v sterilnom balení. Pre dodržanie maximálnej čistoty (sterility) manipulujte s pigmentom len na prevádzke a pri dodržaní všetkých hygienických zásad a ochrany zákazníka.

Len pre profesionálne použitie !

Pigmenty PROX sú veľmi kvalitné, bezpečné a dobre aplikovateľné farby na permanentný make-up. Pomocou jednoduchého miešania týchto farieb dosiahnete veľkého množstva požadovaných odtieňov.

Pigmenty PROX sú bezpečné a zdravotne nezávadné. Ich kvalita a zdravotná nezávadnosť je potvrdená certifikátmi podľa   ISO 22716 Cosmetic GMP a DIN EN ISO 90012008 v Nemecku. 

 

Neviete si poradiť ako vybrať a namiešať správny odtieň pigmentu?

Poskytujeme školenia zamerané priamo pre miešanie a použitie pigmentov.

Pre viac informácií alebo poradenstvo volajte priamo tel. : 0948 801 019 pani Helenu Malíkovú.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

  • Výrobca: PROX
  • Kód produktu: pmu516a
  • Dostupnosť: Skladom
  • 37,00€
  • Bez DPH: 30,83€

Dostupné možnosti

Loading...