Menu
Košík

GC M87 Mural Mural on the Wall 15ml

GC M87 Mural Mural on the Wall 15ml
GC M87 Mural Mural on the Wall 15ml
GC M87 Mural Mural on the Wall 15ml
Novinka -16 % Skladom
GC M87 Mural Mural on the Wall 15ml
GC M87 Mural Mural on the Wall 15ml
GC M87 Mural Mural on the Wall 15ml
GC M87 Mural Mural on the Wall 15ml
30,24€
36,00€
Bez DPH: 25,20€
1 alebo viac 30,24€
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: gcm87
  • SKU: gcm87

Dostupné možnosti

OPI GelColor - gel lak na nechty.

Odtieň: krásny bledší červený so zlatými čiastočkami

POSTUP APLIKÁCIE:

GelColor je potrebné vždy pred jeho aplikáciou pretriasť.

1. Upravte prirodzené nechty (vyrovnajte nerovnosti, ľahko zmatnite pilníkom Flex 220/280) a odmastite ich povrch. Nie je potrebné nechty na povrchu veľmi brúsiť - odstránenie GelColoru je potom náročnejšie. 

2. Aplikujte prvú vrstvu GelColor BASE COAT. Dbajte na to, aby sa nedostal GelColor na okolitú kožtičku. Polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 1 minútu. Naneste na všetkých 10 nechtov. Neodmasťujte.

3. Po vytvrdení GelColor BASE COAT naneste prvú tenkú vrstvu farebného GelColoru a polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 2 minúty. Najlepšie po jednom nechte. Neodmasťujte.

4. Po vytvrdení prvej vrstvy naneste druhú tenkú vrstvu farebného GelColoru a opäť polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 2 minúty. Neodmasťujte.

5. Po vytvrdení farebného GelColoru naneste záverečný GelColor TOP COAT a polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 3 minúty.

6. Po vytvrdení GelColor Top Coat nechty odmastite a aplikujte olejček.

POSTUP PRI ODSTRÁNENÍ GELCOLORU:

Potrebujete: Expert Touch Remover a odstraňovacie fólie (môžete nahradiť alobalom s tenkým vatovým štvorčekom)

 

Naneste tekutinu Expert Touch Remover na vatový štvorček na odstraňovacej fólii a každý necht do fólie dôkladne zabaľte. Na každom nechte je samostatná fólia. Pre účinnejšie odstránenie ruku navlečte to mikroténového vrecka a do uteráka (prípadne vložiť do UV lampy). Vplyv tepla odstránenie urýchli. Približne po 10-15 minútach skúste jeden necht odbaliť. Pokiaľ sa GelColor oddelil od prirodzeného nechtu, môžete odstrániť aj fólie z ostatných prstov. Pokiaľ sa GelColor neodstránil, nechajte pôsobiť ďalších 5 minút. Pomocou pomarančového drievka môžte očistiť drobné zvyšky GelColoru na nechtoch. Nikdy však neodstraňujte GelColor na silu. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.