Menu
Košík

MESO cartridge 0,7 - SAFE METAL STANDARD - 1ks

MESO cartridge 0,7 - SAFE METAL STANDARD - 1ks
Skladom
MESO cartridge 0,7 - SAFE METAL STANDARD - 1ks
15,00€
Bez DPH: 12,50€
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: meso12
  • SKU: meso12

Dostupné možnosti

MESO cartridge 0,7 - safe metal standartd

Určené pre prístroje MARGO, SUPREME. 

Kartridže sú vybavené platničkou s plochou pokrytou 6 kovovými mikroihlami, ktoré zabezpečujú intenzívnu aplikáviu séra do pokožky. Sérum sa aplikuje do bočného otvoru v kartridži. Hĺbka vpichu 0,3 - 2mm.

Mikroinjekčná mezoterapia nemá vplyv na krvný systém, preto ju možno vykonávať nielen na klinikách estetickej medicíny,  ale tiež v kozmetických salónoch.

Platnička s mikroihlami je ohybná a flexibilná, vďaka čomu sa povrch prispôsobí tvaru ošetrovaných miest a ľahko sa dostáva do miest, ktoré sú zvyčajne ťažko dostupné. Kartridže umožňujú perforáciu pokožky a efektívne zavedenie sér do pokožky.

Spoločnosť BioEvolution vyvinula a patentovala kartridžový systém, ktorý zaistí dodržanie najprísnejších bezpečnostných a hygienických štandardov. Vnútorná membrána zabraňuje spätnému vnikaniu krvi do ručnej časti prístroja. Vďaka tomu sa eliminuje možnosť kontaminácie v priebehu mikroinjekčnej  mezoterapie. Jednorazové kartridže sú balené v sterilných obaloch. Každá kartridž má sériové číslo.  
Kartridže pre mikroinjekčnú mezoterapiu možno použiť v BioEvolution prístrojoch určených pre permanentný make-up (Vena, Symphony)

balenie: 1 ks

vyrobené v Nemcku

Len pre profesionálne použitie!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.