Menu
Košík

Odlakovače a tekutiny FABY

Bezacetónový odlakovač FABY.Odlakovač bez obsahu acetónu, obohatený o aloe vera. Ukľudňuje a zvlhčuje, aby nechty a kožtička v okolí nechtov nebola dehydratovaná a suchá.Jemne odstraňuje lak z prirodzených ale aj s umelých nechtov.Obsah balenia: 125ml..
4,40€
Bez DPH:3,67€
Clever - odmasťovač FABY.Čistiaca tekutina ošetrujúca nechtovú platničku.  Používa sa pred nanesením modelovacieho materiálu, prípadne laku, na odmastenie. Tiež je vhodná po nanesení modelovacích materiálov na odstránenie disperznej vrstvy.Obsah: 125ml..
10,90€
Bez DPH:9,08€
Clever - odmasťovač FABY.Čistiaca tekutina ošetrujúca nechtovú platničku.  Používa sa pred nanesením modelovacieho materiálu, prípadne laku, na odmastenie. Tiež je vhodná po nanesení modelovacích materiálov na odstránenie disperznej vrstvy.Obsah: 1L..
47,90€
Bez DPH:39,92€
Clever - odmasťovač FABY.Čistiaca tekutina ošetrujúca nechtovú platničku.  Používa sa pred nanesením modelovacieho materiálu, prípadne laku, na odmastenie. Tiež je vhodná po nanesení modelovacích materiálov na odstránenie disperznej vrstvy.Obsah: 500ml..
30,30€
Bez DPH:25,25€
Essential Lacquer Remover 125ml - odlakovača odstraňovač gel laku FABYProfesionálna receptúra rozpúšťadla odstraňuje permanentný farebný gél ľahko a rýchlo vďaka svojmu zloženiu obohatenému o olej zo semien ricínu obyčajného (Castor) a olej zo semien vínnej révy. Zároveň má upokojujúci a hy..
7,00€
Bez DPH:5,83€
Essential Lacquer Remover 500ml - odlakovač a odstraňovač gel laku
Nie je skladom
Essential Lacquer Remover 125ml - odlakovač a odstraňovač gel lakuFABYProfesionálna receptúra rozpúšťadla odstraňuje permanentný farebný gél ľahko a rýchlo vďaka svojmu zloženiu obohatenému o olej zo semien ricínu obyčajného (Castor) a olej zo semien vínnej révy. Zároveň má upokojujúci a hydrat..
17,50€
Bez DPH:14,58€
Essential Lacquer Remover 125ml - odlakovač a odstraňovač gel laku FABYProfesionálna receptúra rozpúšťadla odstraňuje permanentný farebný gél ľahko a rýchlo vďaka svojmu zloženiu obohatenému o olej zo semien ricínu obyčajného (Castor) a olej zo semien vínnej révy. Zároveň má upokojujúci a hydra..
3,40€
Bez DPH:2,83€
Extra Wiping Solution - tekutina na čistenie FABY.Pre extra vysoký lesk laku s gélovým efektom. Prípravok naneste na tampón a otrite všetky nechty po použití polymerizačného vrchného laku.Obsah: 125ml ..
9,50€
Bez DPH:7,92€
Extra Wiping Solution - tekutina na čistenie FABY.Pre extra vysoký lesk laku s gélovým efektom. Prípravok naneste na tampón a otrite všetky nechty po použití polymerizačného vrchného laku.Obsah: 500ml..
24,00€
Bez DPH:20,00€
Extra Wiping Solution - tekutina na čistenie FABY.Pre extra vysoký lesk laku s gélovým efektom. Prípravok naneste na tampón a otrite všetky nechty po použití polymerizačného vrchného laku.Obsah: 50ml..
5,10€
Bez DPH:4,25€
Acetónový odlakovač FABY.Profesionálny odlakovač na báze acetónu obohatený o zložky aloe vera. Ukľudňuje a zvlhčuje aby nechty a kožtička v okolí nechtov nebola suchá a dehydratovaná.Jemne odstraňuje všetky stopy laku ma nechte.Obsah: 125ml..
4,40€
Bez DPH:3,67€
Acetónový odlakovač FABY.Profesionálny odlakovač na báze acetónu obohatený o zložky aloe vera. Ukľudňuje a zvlhčuje aby nechty a kožtička v okolí nechtov nebola suchá a dehydratovaná.Jemne odstraňuje všetky stopy laku ma nechte.Obsah: 1L..
19,60€
Bez DPH:16,33€
Acetónový odlakovač FABY.Profesionálny odlakovač na báze acetónu obohatený o zložky aloe vera. Ukľudňuje a zvlhčuje aby nechty a kožtička v okolí nechtov nebola suchá a dehydratovaná.Jemne odstraňuje všetky stopy laku ma nechte.Obsah: 500ml..
11,60€
Bez DPH:9,67€
Acetónový odlakovač FABY.Profesionálny odlakovač na báze acetónu obohatený o zložky aloe vera. Ukľudňuje a zvlhčuje aby nechty a kožtička v okolí nechtov nebola suchá a dehydratovaná. Jemne odstraňuje všetky stopy laku ma nechte.Obsah: 50ml..
2,90€
Bez DPH:2,42€
Riedidlo lakov FABY.Obsah: 60ml..
9,00€
Bez DPH:7,50€
Zobrazené 1 až 15 z 15 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.