Menu
Košík

Prípravky na nechty FABY

Kyslíková podkladový lak na nechty Faby.Kyslíkový podklad s ochranou proti starnutiu. Je vhodný pre slabé a poškodené nechty. Rastlinný komplex s kyslíkovou technológiou a zmesou antioxidantov a vitamínov pomáha zachovať nechtom mladosť a chráni ich pred predčasným starnutím.Obsah: 15ml&..
7,00€
Bez DPH:5,83€
Odstraňovač odumretých častí kutikuly FABY.Rýchly a účinný gélový prostriedok s rastlinnými zvláčňujúcimi a alkalickými zložkami zjemňuje a umožňuje ľahké odstránenie prebytočnej kožtičky v okolí nechtu.Balenie: 15ml..
6,50€
Bez DPH:5,42€
Olej na nechty a kutikulu FABY.Wellness olej novej generácie s účinkom proti starnutiu. Obsahuje vitamín E a rastlinné oleje, ktoré zvláčňujú, vyživujú, chránia a obnovujú nechty a kožičku v okolí nechtu. ..
10,90€
Bez DPH:9,08€
Výživný lak na prirodzené nechty FABY.Prvé a jedinečné ošetrenie prirodzeného nechtu proti starnutiu. Prípravok pôsobí proti nedokonalosti prirodzeného nechtu. Po 3-4 týždňoch pravidelného používania prípravku nechty vyzerajú obnovené, sú hydratované.Obsah: 15ml..
8,80€
Bez DPH:7,33€
Podkladový lak na nechty FABY.Výživný a spevňujúci podkladový lak s účinkom proti starnutiu.  Je vhodný pre slabé a poškodené nechty. Inovovaný komplex rastlinných lipidov s kyslíkovou technológiou a vysokým obsahom proteínov, pomáha zachovať nechtom mladosť a chráni ich pred predčasným starnut..
6,90€
Bez DPH:5,75€
Power 15ml - výživný lak
Nie je skladom
Podkladový výživný lak na nechty FABY.Podkladový lak POWER predstavuje efektívnu liečbu prirodzených nechtov, blahodárne pôsobí na ich spevnenie a obnovenie. Pôsobí na keratínovú štruktúru prirodzeného nechtu, ktorá môže byť krehká a poškodená. Účinnosť tohoto prípravku bola klinicky testovaná.&..
8,80€
Bez DPH:7,33€
Vrchný lak na nechty s matným efektom FABY.Zloženie bez veľkej päťky: neobsahuje DBP (dibutylftalát), toluén, formaldehyd, formaldehydovej živicu ani gáfor.Obsah: 15ml..
7,80€
Bez DPH:6,50€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.