Menu
Košík

Vrchné gély

Vrchný gél Axxium OPI s vysokým leskom a dlhotrvajúcou ochranou proti olupovania.Je vhodný aj ako poťahovací gél a tiež ako konečná vrstva...
36,50€
Bez DPH:30,42€
GLOSS UV gél 15ml - vrchný gélRiedky vrchný gél s vysokým leskom, jednoduchá aplikácia štetcom priamo s fľaštičky, vhodný na UV gély,Color gély aj Akryl, po vytvrdení sa neodmasťuje.Je vhodný pre UV i LED lampy.Len pre profesionálne použitie !..
9,90€
Bez DPH:8,25€
Vrchný gél Axxium OPI.Konenčá fáza s vysokým leskom, ktorá vyplní všetky nedokonalosti. Gél sa nanáša pomocou štetčeka ako lak.Neodmasťuje sa. Je vhodný na gél aj akryl.Obsah: 15ml..
34,50€
Bez DPH:28,75€
Elie EXTRA TOP - vrchný UV gél 15ml
-12 % Skladom
Elie EXTRA TOP - vrchný UV gél-  transparentný fialový redší vrchný UV gél- nezateká, ľahká manipulácia- pri vytvrdzovaní nevytvára pocit pálenia- zabraňuje žltnutiu a je odolný voči poškrabaniu- odmasťuje sa- polymerizuje sa v UV lampe 2 minObsah: 15mlLen pre profesionálne použitie!!..
8,80€ 10,00€
Bez DPH:7,33€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.