Menu
Košík

Gel Lak GL205 - lila

Gel Lak GL205 - lila
-60 % Skladom
Gel Lak GL205 - lila
4,00€
10,00€
Bez DPH: 3,33€
1 alebo viac 4,00€
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: gl205
  • SKU: gl205

Dostupné možnosti

Gél lak GL205

Soak-Off gélový lak vhodný na prírodné i umelé nechty.

Odtieň:  jemnučký fialový

Obsah: 15ml

Nanášajte v tenkej vrstve!

 

LED ~ 30 s | UV ~ 120 sek

Brilantná intenzita farieb

Dlhotrvajúci vysoký lesk

Odolné proti poškriabaniu a nárazom.

Vyrobené v Nemecku - vyvíjané, vyrábané a plnené do fliaš podľa právnych predpisov EÚ o kozmetike.

 

POSTUP APLIKÁCIE:

GelLak je potrebné vždy pred jeho aplikáciou pretriasť.

1. Upravte prirodzené nechty (vyrovnajte nerovnosti, ľahko zmatnite pilníkom Flex 220/280) a odmastite ich povrch. Nie je potrebné nechty na povrchu veľmi brúsiť - odstránenie Gel laku je potom náročnejšie. 

2. Aplikujte prvú vrstvu Gel Lak BASE COAT. Dbajte na to, aby sa nedostal Gel Lak na okolitú kožtičku. Polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 1 minútu. Naneste na všetkých 10 nechtov. Neodmasťujte.

3. Po vytvrdení Gel Lak BASE COAT naneste prvú tenkú vrstvu farebného Gel Laku a polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 2 minúty. Najlepšie po jednom nechte. Neodmasťujte.

4. Po vytvrdení prvej vrstvy naneste druhú tenkú vrstvu farebného Gel Laku a opäť polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 2 minúty. Neodmasťujte.

5. Po vytvrdení farebného Gel laku naneste záverečný Gel Lak TOP COAT a polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 3 minúty.

6. Po vytvrdení Gel Lak Top Coat nechty odmastite a aplikujte olejček.

 

POSTUP PRI ODSTRÁNENÍ GEL LAKU:

Potrebujete: Expert Touch Remover (odstraňovač gel laku) a odstraňovacie fólie (môžete nahradiť alobalom s tenkým vatovým štvorčekom)

Naneste tekutinu Expert Touch Remover na vatový štvorček na odstraňovacej fólii a každý necht do fólie dôkladne zabaľte. Na každom nechte je samostatná fólia. Pre účinnejšie odstránenie ruku navlečte to mikroténového vrecka a do uteráka (prípadne vložiť do UV lampy). Vplyv tepla odstránenie urýchli. Približne po 10-15 minútach skúste jeden necht odbaliť. Pokiaľ sa Gel Lak oddelil od prirodzeného nechtu, môžete odstrániť aj fólie z ostatných prstov. Pokiaľ sa Gel Lak neodstránil, nechajte pôsobiť ďalších 5 minút. Pomocou pomarančového drievka môžte očistiť drobné zvyšky Gel Laku na nechtoch. Nikdy však neodstraňujte Gel Lak na silu. 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.