Menu
Košík

LAMPY, BRÚSKY

Odsávačka prachuZabudovateľná odsávačka prachu je určená prevážne do salónov, ktoré sa venujú úprave a modelácii nechtov.Odsávačka prachu zabezpečí odsávanie prachu, ktorý vzniká pri brúsení nechtov a modelovacích materiálov, čím sú zákazník, aleaj dizajnér(ka) chránení pred vdychovaním ..
54,00€
Bez DPH:45,00€
UV lampa 4-žiarivková UV lampa 4-žiarivková
Nie je skladom
UV lampa 36S PROMED je určená pre polymerizáciu materiálov pri modelácii nechtov. Tvar a reflexné fólie vo vnútri lampy zaisťujú rovnomerné vytvrdzovanie materiálu. Pre účinnejšie a pohodlnejšie čistenie a dezinfekciu je spodná časť lampy vyberateľná. Vďaka tomu je i montáž a&nbs..
49,00€
Bez DPH:40,83€
Zafírový brúsny kotúč - kužeľodporúčame k profesionálnej brúske Typ 8082, veľký pomocník pri brúsení väčšieho množstva materiálu..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Žiarivka 9W Klasik
Hot Skladom
Náhradná žiarivka 9W Klasikživostnosť žiarivky pol roka..
4,50€
Bez DPH:3,75€
Žiarivka 9W Sylvania
Hot Skladom
Náhradná žiarivka 9W Sylvania - náhradná - (2 x pin), dĺžka patice 2,1cm.Je určené pre UV lampy s pomalým štartom.Veľmi kvalitná žiarivka, životnosť žiarivky až 2 roky.Balenie : 1ksLEN PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE!! ..
11,50€
Bez DPH:9,58€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.