Menu
Košík

PRO SPA by OPI

Jednorazové ultra - hydratačné rukavice  z rady ProSpa.Zvláčňujú a hydratujú pokožku rúk nie len behom manikúry. Rukavice a ponožky sú napustené makadamovým olejom, bambuckým maslom a vitamínom E.Vhodné do kozmetických salónov, ale aj na domáce použitie.Balenie obsahuje: 1 ..
8,30€
Bez DPH:6,92€
PRO SPA - ADVANCED SOFTENING SOCKS PRO SPA - ADVANCED SOFTENING SOCKS
Hot Skladom
Jednorazové ultra - hydratačné ponožky z rady ProSpa.Zvláčňujú a hydratujú pokožku nôh nie len behom pedikúry. Ponožky sú napustené makadamovým olejom, bambuckým maslom a vitamínom E.Vhodné do kozmetických salónov , ale aj na domáce použitie.Balenie obsahuje: 1 pár ponožiekP..
8,30€
Bez DPH:6,92€
Vysoko výživný ochranný krém. Zvlhčuje, rozjasňuje a chráni pokožku rúk a kožtičku okolo nechtového  lôžka. Vyživuje nechty.- Cupuacu a bambucké maslo hydratuje a zvláčňuje- kvet sedmokrásky rozjasňuje a vyrovnáva tón pleti- biely čaj chráni pokožku proti účinkom voľných radikálov ..
21,00€
Bez DPH:17,50€
ProSpa - Exfoliating Cuticle Cream - 27ml
Hot Skladom
Rýchly a účinný odstraňovač odumretých častí kožtičky okolo nechtov.- nedráždivá aplha-hydroxy kyselina perfektne pripraví nechtové lôžko- Cupuacu zaistí ideálny pomer vlhkosti pokožky- komplex avokádových lipidov pomáha zaistiť potrebnú hydratáciu- biely čaj chráni pokožku proti úči..
14,20€
Bez DPH:11,83€
ProSpa - Nail & Cuticle Oil - 8,6ml ProSpa - Nail & Cuticle Oil - 8,6ml
Hot Skladom
Ultra výživný olej na nechty a kutikulu. Zabraňuje vysušovaniu, spevňuje a podporuje rýchlejší rast zdravých nechtov. Rýchlo sa vstrebáva.- Cupuacu zaisťuje ideálny pomer vlhkosti pokožky- komplex avokádových lipidov pomáha zaistiť dôležitú hydratáciu- biely čaj chráni pokožku proti účin..
11,80€
Bez DPH:9,83€
ProSpa - Nail & Cuticle Oil TO-GO   - 7,5ml ProSpa - Nail & Cuticle Oil TO-GO   - 7,5ml
Hot Skladom
Ultra výživný olej a nechtovú kutikulu. Zabraňuje vysušovaniu, spevňuje a podporuje rýchlejší rast zdravých nechtov. Ideálne balenie do každej kabelky.- Cupuacu zaisťuje ideálny pomer vlhkosti pokožky- komplex avokádových lipidov pomáha zaistiť dôležitú hydratáciu- biely čaj chráni pokož..
11,90€
Bez DPH:9,92€
Ľahký spray dodávajúci vlhkosť pokožke a zároveň ju chráni a vyživuje.- Cupuacu zaisťuje ideálny pomer vlhkosti pokožky- Vitamín E neutralizuje voľné radikáli- Biely čaj chráni pokožku proti účinkom voľných radikálov- Ceramidy pokožku rúk hydratujúObsah balenia: 112ml..
16,60€
Bez DPH:13,83€
Zvláčňujúca čistiaca kúpeľ. Osviežuje a revitalizuje unavené nohy.- Cupuacu zaisťuje ideálny pomer vlhkosti pokožky- Nechtík lekársky, pagaštan konský a šalvia ukľudňujú unavené nohy- biely čaj chráni pokožku proti účinkom voľných radikálov- síran horečnatý má detoxikačné a protizápa..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Peeling s prírodnými kryštálikmi cukru zjemňujúci stvrdnutú a suchú pokožku. Zanecháva nohy hodvábne jemné.- prírodné kryštáliky cukru exfoliujú pokožku- Cupuacu zaisťuje pomer vlhkosti pokožky- avokádový olej pomáha zaistiť potrebnú hydratáciu- biely čaj chráni pokožku proti voľným ..
18,60€
Bez DPH:15,50€
ProSpa - Moisture Whip Massage Cream - 118ml
Nie je skladom
Vysoko výkonný masážny krém. Krásne sa vstrebáva, ale zároveň je ideálny pre masáž.- Cupuacu zaisťuje ideálny pomer vlhkosti pokožky- Cupuacu a bambucké maslo hydratuje a zvláčňuje- poptidy obnovujú tvorbu kolagénu a podporujú mladší vzhľad pokožky- biely čaj chráni pokožku proti voľ..
19,80€
Bez DPH:16,50€
ProSpa - Foot File s vymeniteľnými brúsnymi plochami
Hot Skladom
Obojstranná pemza na nohy s vymeniteľnými brúsnymi plochami.- ergonomický tvar uľahčuje prácu- brúsne plochy o hrúbke 80 a 120 rýchlo odstránia a zjemnia stvrdnutú a hrubú pokožku- bezpečná a plno dezinfikovateľná pemzaV balení: 1 ks komplet Foot File + FREE po 2 ks náhradné nálepky ..
34,80€
Bez DPH:29,00€
Náhradná vymeniteľná brúsna plocha pre Foot File OPI. Hrúbka 80.V balení: 20 ks..
34,80€
Bez DPH:29,00€
Náhradná vymeniteľná brúsna plocha pre Foot File OPI. Hrúbka 120.V balení: 20 ks..
34,80€
Bez DPH:29,00€
Zobrazené 1 až 13 z 13 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.