Menu
Košík

NAIL ENVY

Nail Envy - BUBBLE BATH
Hot 7 - 14 dni
Výživný lak NAIL ENVY.Výživný prípravok s obsahom proteínov a antioxidantov pre spevnenie a zvýšenie odolnosti prirodzených nechtov.Vo farebnej variante a s vysoký leskOdtieň: jemný ružový...
21,90€
Bez DPH:18,25€
Výživný lak ENVY.Výživný prípravok s obsahom proteínov a antioxidantov pre spevnenie a zvýšenie odolnosti prirodzených nechtov.Vo farebnej variante a s vysoký leskOdtieň: transparentný s ružový nádychom...
21,90€
Bez DPH:18,25€
NAIL ENVY STRENGTHENER FOR DRY & BRITTLE NAILS - výživný lak OPIVýživný prípravok s obsahom proteínov a antioxidantov pre spevnenie a zvýšenie odolnosti suchých a krehkých nechtov. ..
21,90€
Bez DPH:18,25€
NAIL ENVY MATTE
Hot Skladom
NAIL ENVY STRENGTHENER MATTE - výživný lak matnýVýživný prípravok s obsahom proteínov a antioxidantov pre spevnenie a zvýšenie odolnosti prirodzených nechtov.Matný efekt, vhodný aj pre mužov. ..
21,90€
Bez DPH:18,25€
NAIL ENVY ORIGINAL NAIL ENVY ORIGINAL
Hot Skladom
NAIL ENVY STRENGTHENER ORIGINAL OPI - výživný lak na nechtyVýživný prípravok s obsahom proteínov, vápnikom a antioxidantov pre spevnenie a zvýšenie odolnosti prirodzených nechtov.Popis produktu:Poskytuje maximálne posilnenie s hydrolyzovaným proteínom pšenice a vápnikom pre tvrdšie,..
21,90€
Bez DPH:18,25€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.