Menu
Košík

Výživné laky

Nail Envy - BUBBLE BATH
Hot 7 - 14 dni
Výživný lak NAIL ENVY.Výživný prípravok s obsahom proteínov a antioxidantov pre spevnenie a zvýšenie odolnosti prirodzených nechtov.Vo farebnej variante a s vysoký leskOdtieň: jemný ružový...
21,90€
Bez DPH:18,25€
Výživný lak ENVY.Výživný prípravok s obsahom proteínov a antioxidantov pre spevnenie a zvýšenie odolnosti prirodzených nechtov.Vo farebnej variante a s vysoký leskOdtieň: transparentný s ružový nádychom...
21,90€
Bez DPH:18,25€
NAIL ENVY STRENGTHENER FOR DRY & BRITTLE NAILS - výživný lak OPIVýživný prípravok s obsahom proteínov a antioxidantov pre spevnenie a zvýšenie odolnosti suchých a krehkých nechtov. ..
21,90€
Bez DPH:18,25€
NAIL ENVY MATTE
Hot Skladom
NAIL ENVY STRENGTHENER MATTE - výživný lak matnýVýživný prípravok s obsahom proteínov a antioxidantov pre spevnenie a zvýšenie odolnosti prirodzených nechtov.Matný efekt, vhodný aj pre mužov. ..
21,90€
Bez DPH:18,25€
NAIL ENVY ORIGINAL NAIL ENVY ORIGINAL
Hot Skladom
NAIL ENVY STRENGTHENER ORIGINAL OPI - výživný lak na nechtyVýživný prípravok s obsahom proteínov, vápnikom a antioxidantov pre spevnenie a zvýšenie odolnosti prirodzených nechtov.Popis produktu:Poskytuje maximálne posilnenie s hydrolyzovaným proteínom pšenice a vápnikom pre tvrdšie,..
21,90€
Bez DPH:18,25€
Spevňujúca báza z radu Infinite Shine.Výživný rozjasňujúci podkladový lak vyrovnávajúci farebnú nestálosť nechtov.Je obohatený o olej z lotosového kvetu, bambusový, limetkový a citrónový pre vybielenie prirodzených nechtov. Aplikuje sa ako podkladový lak pod farebné laky z radu Infi..
22,90€
Bez DPH:19,08€
Spevňujúca báza z radu Infinite Shine.Výživný podkladový lak dodávajúci nechtom vlhkosť a tak zabezpečuje ich flexibilitu. Je obohatený o olej z lotosového kvetu a bambusový extrakt a extrakt zo sklenených výrastkov, ktoré posilujú suché nechty a zvyšujú ich hydratáciu.Aplikuje sa a..
22,90€
Bez DPH:19,08€
Spevňujúca báza z radu Infinite Shine.Výživný podkladový lak vyrovnávajúci nerovný povrch prirodzeného nechtu. Zaisťuje hladký povrch prirodzeného nechtu a ideálnu priľnavosť farebného laku. Je obohatený o olej z lotosového kvetu a bambusový extrakt a olej z rastliny Moringa, ktorá okam..
22,90€
Bez DPH:19,08€
Spevňujúca báza z radu Infinite Shine.Výživný podkladový lak s posilňujúcim účinkom zaisťujúci spevnenie nechtov a odolnosť voči štiepeniu a poškodeniu. Obsahuje hydrolizovaný keratín, ktorý chráni krehké nechty pred štiepením a lámaním. Ďalšou cennou zložkou je výťažok z bambusu, ktorý..
22,90€
Bez DPH:19,08€
Olej na nechty a kutikulu FABY.Wellness olej novej generácie s účinkom proti starnutiu. Obsahuje vitamín E a rastlinné oleje, ktoré zvláčňujú, vyživujú, chránia a obnovujú nechty a kožičku v okolí nechtu. ..
10,90€
Bez DPH:9,08€
Výživný lak na prirodzené nechty FABY.Prvé a jedinečné ošetrenie prirodzeného nechtu proti starnutiu. Prípravok pôsobí proti nedokonalosti prirodzeného nechtu. Po 3-4 týždňoch pravidelného používania prípravku nechty vyzerajú obnovené, sú hydratované.Obsah: 15ml..
8,80€
Bez DPH:7,33€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.