Menu
Košík

P-SHINE profesionálna sada

P-SHINE profesionálna sada
Novinka -9 % Skladom
P-SHINE profesionálna sada
39,00€
42,90€
Bez DPH: 32,50€
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: 4000
  • SKU: 4000

Japonská manikúra je technika starostlivosti o prírodzené nechty. Vďaka nej ľahko udržíte vaše nechty vysoko lesklé, naviac vám pomôže nechty spevniť, zlepšiť ich pružnosť a znížiť lámavosť. Pomocou tohto výrobku vznikne na povrchu dorzálnej vrstvy "glazúra", ktorá spĺňa nielen estetické nároky, ale zabraňuje aj nežiaducemu odplavovaniu prirodzených lipidov, čiže vysušovaniu nechtov. Koreň nechtu má v tomto prípade schopnosť bezproblémovo produkovať kvalitné keratínové bunky, takže celková kondícia týchto tkanív sa priebežne vylepšuje. Vzhľadom na zloženie je táto japonská manikúra vhodná aj pre alergikov. 

Aktívne látky:

  • včelí peľ
  • kremičitá hlinka
  • včelí vosk

Sada obsahuje: pastu, púder, zelený jelenicový leštiaci blok, ružový jelenicový leštiaci blok, 3x ružovo-zelený malý pilník, špachtličku na nanášanie púdru a pasty a jelenicovú handričku.

Postup pri aplikácii P-shine:

- Superjemný malý penový pilník – ružová strana slúži k vyhladeniu (vylešteniu) povrchu nechtu, zelená strana k tvarovaniu voľného okraju. Pri prvom použití sa necht vyhladí pomocou ružovej strany pilníka. Odstránia sa ryhy, nerovnosti a zafarbenie, necht je matne biely. Dôležité: Toto leštenie môžeme opakovať najbližšie až po 4-6 týždňoch a to len na novo vyrastených častiach nechtu.

- PASTA č. 1 – drobivá konzistencia, používa sa veľmi malé množstvo pomocou zeleného jelenicového pilníka. Aplikuje sa každé 2 týždne. Naberte malé množstvo pasty na špičku aplikátora a naneste ju na stred jelenicovej plochy pilníka. Leštite dôkladne kývavými ťahmi JEDNÝM SMEROM (je jedno ktorým, dôležité je aby sa ťah urobil vždy do tej istej strany, nie sem a tam) dovtedy, dokiaľ sa nechty nezačnú krásne lesknúť.

- PÚDER č. 2 – púder pre vysoký lesk slúži k prelešteniu nechtov pomocou ružového jelenicového pilníka. Naberte malé množstvo púdru na špičku aplikátora a naneste ho na stred jelenicovej plochy pilníka. Leštite STÁLE JEDNÝM SMEROM až do vysokého lesku. Čím dlhšie týmto spôsobom nechty ošetrujete, tým väčší bude ich prirodzený lesk.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.