Menu
Košík

IHLY, KÁRTRIDŽE

Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.14 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.14 HR
Hot Skladom
Ultra precízna ihla umožňuje skúseným profesionálom dosiahnuť bezprecedentnú presnosť pri zvýraznení tých najmenších detailov.Inovatívne moduly s akupunktúrnymi ihlami a systém PROTECT umožňujú dosiahnuť najvyššiu presnosť, ako aj hygienu a bezpečnosť procedúry.Mimoriadne ostr..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.16 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.16 HR
Hot Skladom
Ultra precízna ihla umožňuje skúseným profesionálom dosiahnuť bezprecedentnú presnosť pri zvýraznení tých najmenších detailov.Inovatívne moduly s akupunktúrnymi ihlami a systém PROTECT umožňujú dosiahnuť najvyššiu presnosť, ako aj hygienu a bezpečnosť procedúry.Mimoriadne ostr..
11,70€
Bez DPH:9,75€
Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.18 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.18 HR
Hot Skladom
Ultra presná, tenká jednobodová ihla pre pokročilé techniky pigmentácie, presné línie, techniku vláskovania. Navrhnuté pre skúsených profesionálov.Inovatívne moduly s akupunktúrnymi ihlami a systém PROTECT umožňujú dosiahnuť najvyššiu presnosť, ako aj hygienu a bezpečnosť procedúr..
10,90€
Bez DPH:9,08€
Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.20 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.20 HR
Hot Skladom
Veľmi presná ihla vhodná na kontúry, tenké vláskovanie, veľmi presné línie, nano techniky, hair tattoo (scalp micropigmentation).Inovatívne moduly s akupunktúrnymi ihlami a systém PROTECT umožňujú dosiahnuť najvyššiu presnosť, ako aj hygienu a bezpečnosť procedúry.Mimoriadne o..
9,90€
Bez DPH:8,25€
Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.25 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.25 HR
Hot Skladom
Jednobodová ihla na pigmentáciu presných línií kontúry pier, nano techniky a pigmentáciu hlavy (hair tattoo, scalp micropigmentation).Inovatívne moduly s akupunktúrnymi ihlami a systém PROTECT umožňujú dosiahnuť najvyššiu presnosť, ako aj hygienu a bezpečnosť procedúry.Mimoria..
8,90€
Bez DPH:7,42€
Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.30 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.30 HR
Hot Skladom
Jednobodová ihla s univerzálnymi možnosťami použitia - jedná sa o najuniverzálnejšiu ihlu. Vhodná na pigmentáciu obočia, kontúrovanie pier, tieňovanie ako aj na pigmentáciu očných liniek a pigmentáciu pokožky hlavy a vlasov. Vhodná tiež pre začiatočníkov i odborníkov začínajúcich s akupunktúrnymi ih..
7,90€
Bez DPH:6,58€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.20 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.20
Hot Skladom
Veľmi presná ihla vhodná na imitáciu chĺpkov obočia a veľmi tenké línie, vhodná pre nano techniku, mikropigmentáciu hlavy a rekonštrukciu prsných dvorcov.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti  ihly je prie..
9,50€
Bez DPH:7,92€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.25 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.25
Hot Skladom
Jednobodová ihla určená na pigmentáciu veľmi presných línií, kontúry pier, nano techniky, vláskovanie ako i mikripigmentáciu hlavy a rekonštrukciu prsných dvorcov.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti &nbs..
8,50€
Bez DPH:7,08€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.30 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.30
Hot Skladom
Ihla určená na vytváranie jasných línií, kontúr, pigmentáciu obočia púdrovou alebo ombré technikou. Tiež odporúčaná na tieňovanie a kontúru pier, ako aj na očné linky, mikropigmentáciu hlavy a rekonštrukciu prsných dvorcov.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jem..
7,90€
Bez DPH:6,58€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.40 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.40
Hot Skladom
Ihla navrhnutá pre výraznejšiu pigmentáciu, hrubšie línie, viditeľné kontúry, veľmi vhodná na očné linky, ale tiež na tieňovanie obočia ako aj na rekonštrukciu prsných dvorcov.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdo..
6,90€
Bez DPH:5,75€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-liner 0.30 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-liner 0.30
Hot Skladom
Ihla vhodná pri požiadavke výraznejšieho obočia a kontúr pier, taktiež vhodná na hrubšiu pokožku.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti  ihly je prienik pokožkou veľmi presný, čo minimalizuje poranenia..
7,90€
Bez DPH:6,58€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-micro 0.18 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-micro 0.18
Hot Skladom
Modul 3- micro je univerzálna a veľmi obľúbená ihla: tri precízne spojené ihly poskytujú krásny, mäkký obrys pri tieňovaní pier, vhodná aj na púdrové obočie a očné linky.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti&nb..
8,90€
Bez DPH:7,42€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-outline 0.25 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-outline 0.25
Hot Skladom
Modul 3-outline je ihla používaná pri pigmentácii obočia a pier, na výplň a jemné tieňovanie väčšej plochy.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti  ihly je prienik pokožkou veľmi presný, čo minimalizuje..
7,90€
Bez DPH:6,58€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-slope 0.40
Hot Skladom
Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky.Vďaka optimálnej tvrdosti  ihly je prienik pokožkou veľmi presný, čo minimalizuje poranenia pokožky a krvácanie.Rýchly a silný prienik ihly do pokožky umožní rovnomerné a&nbs..
9,50€
Bez DPH:7,92€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 4-flat 0.35 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 4-flat 0.35
Hot Skladom
Modul 4-flat : usporiadanie štyroch ihiel v rade vedľa seba poskytuje možnosť rýchlejšej pigmentácie väčšej plochy. Ponúka efekt jemného púdrovania a tieňovania obočia a pier, vhodná aj na korekčnú mikropigmentáciu.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak ..
8,90€
Bez DPH:7,42€
Zobrazené 1 až 15 z 19 (2 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.