Menu
Košík

Ihly SAFE

Ihly/moduly k prístrojom  LINELLE SUPREME,  AMIEA, OREADE, MARGO.

MESO cartridge 0,5 - SAFE  - 1ks
Hot Skladom
MESO cartridge 0,5Určené pre prístroje MARGO, SUPREME. Kartridže sú vybavené platničkou s plochou pokrytou 18 mikroihlami, ktoré zabezpečujú šetrné vpichy do pokožky. Sérum sa aplikuje do bočného otvoru v kartridži. Na platničke je  13 otvorov, ktoré umožňujú voľný priechod sére do..
6,50€
Bez DPH:5,42€
MESO cartridge 0,7 - safe metal standartdUrčené pre prístroje MARGO, SUPREME. Kartridže sú vybavené platničkou s plochou pokrytou 6 kovovými mikroihlami, ktoré zabezpečujú intenzívnu aplikáviu séra do pokožky. Sérum sa aplikuje do bočného otvoru v kartridži. Hĺbka vpichu 0,3 - 2mm...
15,00€
Bez DPH:12,50€
SAFE NANO Modul 1
Hot Skladom
Ihla/modul k prístrojom  LINELLE SUPREME,  AMIEA, OREADE, MARGO.Modul 1 NANO - najjemnejšia jednobodová ihla, umožňuje hlbokú a presnú aplikáciu, vhodná pre čiarkovanie obočia.Mikrovláknový efekt.Len pre profesionálne použitie !(len informatívny obrázok)..
13,80€
Bez DPH:11,50€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.