Menu
Košík

Ihly SECURE ACUPUNCTURE

SECURE CARTRIDG

Predstavujeme Vám revolučný rad modulov na permanentný make-up - SECURE 

Vďaka použitiu najmodernejších technológií umožňujú moduly SECURE bezprecedentnú presnosť. To zaručuje jednoznačne lepšie vstrebanie pigmentu do pokožky a prakticky bezbolestnú procedúru. 

Moduly SECURE sú prvé na svete, ktoré sa vyrábajú v dvoch verziách: s akupunktúrnymi ihlami a tradičnými ihlami. Vďaka inovatívnemu použitiu akupunktúrnych ihiel v kártridžiach je využitie akupunktúrnej techniky teraz nielen veľmi presné, ale aj bezpečné. 

Patentovaná technológia PROTECT udržuje ihlu sterilne čistú a zabraňuje návratu pigmentu a krvi do ručnej časti. Tým sa eliminuje možnosť kontaminácie a infekcie počas procedúry. Moduly SECURE spĺňajú všetky požiadavky právnych predpisov na bezpečný výkon permanentného make-upu. 


HR ACUPUNCTURE needles – akupunktúrne ihly

 

Inovatívne moduly s akupunktúrnymi ihlami a systém PROTECT umožňujú dosiahnuť najvyššiu presnosť, ako aj hygienu a bezpečnosť procedúry.

Mimoriadne ostrá a flexibilná ihla prejde pokožkou jemne bez trhania alebo nadmerného podráždenia. Krvácanie je minimálne, takže v pokožke zostane oveľa viac pigmentu. Výkon je takmer bezbolestný a koža sa po procedúre hojí lepšie a rýchlejšie. 


Jedna ručná časť INFINITA a môžete pracovať s tradičnými ihlami ako aj s akupunktúrnymi ihlami !!


!! Nová generácia modulov k novým prístrojom 2019. Moduly vhodné do ručnej časti GENESIS a INFINITA !!

Moduly sú tiež vhodné do prístrojov Linelle Supreme, Amie, Oreade, Margo!!


MESO Ihla SECURE MESO 6.needle 0,30 HR
Novinka Skladom
Technické parametre:maximálna dĺžka 1,5 mm priemer 0,30 mm akupunktúrna ihla 0,30 HR cylindricky naostrená ihla tvar znamená, že vpichnutie ihly do kože nepoškodí cievy venuje sa aj starostlivosti o cievnu a citlivú pokožku obchádza krvné cievy, čo minimalizuje krvácanie.Dôl..
11,90€
Bez DPH:9,92€
Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.14 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.14 HR
Hot Skladom
Ultra precízna ihla umožňuje skúseným profesionálom dosiahnuť bezprecedentnú presnosť pri zvýraznení tých najmenších detailov.Inovatívne moduly s akupunktúrnymi ihlami a systém PROTECT umožňujú dosiahnuť najvyššiu presnosť, ako aj hygienu a bezpečnosť procedúry.Mimoriadne ostr..
12,00€
Bez DPH:10,00€
Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.16 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.16 HR
Hot Skladom
Ultra precízna ihla umožňuje skúseným profesionálom dosiahnuť bezprecedentnú presnosť pri zvýraznení tých najmenších detailov.Inovatívne moduly s akupunktúrnymi ihlami a systém PROTECT umožňujú dosiahnuť najvyššiu presnosť, ako aj hygienu a bezpečnosť procedúry.Mimoriadne ostr..
10,40€
Bez DPH:8,67€
Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.18 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.18 HR
Hot Skladom
Ultra presná, tenká jednobodová ihla pre pokročilé techniky pigmentácie, presné línie, techniku vláskovania. Navrhnuté pre skúsených profesionálov.Inovatívne moduly s akupunktúrnymi ihlami a systém PROTECT umožňujú dosiahnuť najvyššiu presnosť, ako aj hygienu a bezpečnosť procedúr..
10,90€
Bez DPH:9,08€
Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.20 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.20 HR
Hot Skladom
Veľmi presná ihla vhodná na kontúry, tenké vláskovanie, veľmi presné línie, nano techniky, hair tattoo (scalp micropigmentation).Inovatívne moduly s akupunktúrnymi ihlami a systém PROTECT umožňujú dosiahnuť najvyššiu presnosť, ako aj hygienu a bezpečnosť procedúry.Mimoriadne o..
9,90€
Bez DPH:8,25€
Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.25 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.25 HR
Hot Skladom
Jednobodová ihla na pigmentáciu presných línií kontúry pier, nano techniky a pigmentáciu hlavy (hair tattoo, scalp micropigmentation).Inovatívne moduly s akupunktúrnymi ihlami a systém PROTECT umožňujú dosiahnuť najvyššiu presnosť, ako aj hygienu a bezpečnosť procedúry.Mimoria..
8,90€
Bez DPH:7,42€
Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.30 HR Ihla na PMU - SECURE modul 1-liner 0.30 HR
Hot Skladom
Jednobodová ihla s univerzálnymi možnosťami použitia - jedná sa o najuniverzálnejšiu ihlu. Vhodná na pigmentáciu obočia, kontúrovanie pier, tieňovanie ako aj na pigmentáciu očných liniek a pigmentáciu pokožky hlavy a vlasov. Vhodná tiež pre začiatočníkov i odborníkov začínajúcich s akupunktúrnymi ih..
7,90€
Bez DPH:6,58€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.