Menu
Košík

Ihly SECURE TRADITIONAL

SECURE CARTRIDGE

Predstavujeme Vám revolučný rad modulov na permanentný make-up - SECURE 

Vďaka použitiu najmodernejších technológií umožňujú moduly SECURE bezprecedentnú presnosť. To zaručuje jednoznačne lepšie vstrebanie pigmentu do pokožky a prakticky bezbolestnú procedúru.

Moduly SECURE sú prvé na svete, ktoré sa vyrábajú v dvoch verziách: s akupunktúrnymi ihlami a tradičnými ihlami. Vďaka inovatívnemu použitiu akupunktúrnych ihiel v kártridžiach je využitie akupunktúrnej techniky teraz nielen veľmi presné, ale aj bezpečné.

Patentovaná technológia PROTECT udržuje ihlu sterilne čistú a zabraňuje návratu pigmentu a krvi do ručnej časti. Tým sa eliminuje možnosť kontaminácie a infekcie počas procedúry. Moduly SECURE spĺňajú všetky požiadavky právnych predpisov na bezpečný výkon permanentného make-upu.

 

Traditional needles – tradičné ihly

Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti  ihly je prienik pokožkou veľmi presný, čo minimalizuje poranenia pokožky a krvácanie. Rýchly a silný prienik ihly do pokožky umožní rovnomerné a hladké línie pigmentovania.  Výsledkom je lepšie zotrvanie pigmentu v pokožke a kratší čas hojenia. 


Jedna ručná časť INFINITA a môžete pracovať s tradičnými ihlami ako aj s akupunktúrnymi ihlami !!


!! Nová generácia modulov k novým prístrojom 2019. Moduly vhodné do ručnej časti GENESIS a INFINITA !!

Moduly sú tiež vhodné do prístrojov Linelle Supreme, Amie, Oreade, Margo!!

Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.20 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.20
Hot Skladom
Veľmi presná ihla vhodná na imitáciu chĺpkov obočia a veľmi tenké línie, vhodná pre nano techniku, mikropigmentáciu hlavy a rekonštrukciu prsných dvorcov.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti  ihly je prie..
9,50€
Bez DPH:7,92€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.25 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.25
Hot Skladom
Jednobodová ihla určená na pigmentáciu veľmi presných línií, kontúry pier, nano techniky, vláskovanie ako i mikripigmentáciu hlavy a rekonštrukciu prsných dvorcov.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti &nbs..
8,50€
Bez DPH:7,08€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.30 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.30
Hot Skladom
Ihla určená na vytváranie jasných línií, kontúr, pigmentáciu obočia púdrovou alebo ombré technikou. Tiež odporúčaná na tieňovanie a kontúru pier, ako aj na očné linky, mikropigmentáciu hlavy a rekonštrukciu prsných dvorcov.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jem..
7,90€
Bez DPH:6,58€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.40 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 1-liner 0.40
Hot Skladom
Ihla navrhnutá pre výraznejšiu pigmentáciu, hrubšie línie, viditeľné kontúry, veľmi vhodná na očné linky, ale tiež na tieňovanie obočia ako aj na rekonštrukciu prsných dvorcov.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdo..
6,90€
Bez DPH:5,75€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-liner 0.30 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-liner 0.30
Hot Skladom
Ihla vhodná pri požiadavke výraznejšieho obočia a kontúr pier, taktiež vhodná na hrubšiu pokožku.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti  ihly je prienik pokožkou veľmi presný, čo minimalizuje poranenia..
7,90€
Bez DPH:6,58€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-micro 0.18 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-micro 0.18
Hot Skladom
Modul 3- micro je univerzálna a veľmi obľúbená ihla: tri precízne spojené ihly poskytujú krásny, mäkký obrys pri tieňovaní pier, vhodná aj na púdrové obočie a očné linky.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti&nb..
8,90€
Bez DPH:7,42€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-outline 0.25 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-outline 0.25
Hot Skladom
Modul 3-outline je ihla používaná pri pigmentácii obočia a pier, na výplň a jemné tieňovanie väčšej plochy.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti  ihly je prienik pokožkou veľmi presný, čo minimalizuje..
7,90€
Bez DPH:6,58€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 3-slope 0.40
Hot Skladom
Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky.Vďaka optimálnej tvrdosti  ihly je prienik pokožkou veľmi presný, čo minimalizuje poranenia pokožky a krvácanie.Rýchly a silný prienik ihly do pokožky umožní rovnomerné a&nbs..
9,50€
Bez DPH:7,92€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 4-flat 0.35 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 4-flat 0.35
Hot Skladom
Modul 4-flat : usporiadanie štyroch ihiel v rade vedľa seba poskytuje možnosť rýchlejšej pigmentácie väčšej plochy. Ponúka efekt jemného púdrovania a tieňovania obočia a pier, vhodná aj na korekčnú mikropigmentáciu.Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak ..
8,90€
Bez DPH:7,42€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 5-magnum 0.30
Hot Skladom
Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti  ihly je prienik pokožkou veľmi presný, čo minimalizuje poranenia pokožky a krvácanie. Rýchly a silný prienik ihly do pokožky umožní rovnomerné a ..
8,50€
Bez DPH:7,08€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 5-round 0.30 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 5-round 0.30
Hot Skladom
Modul 5-round: Päťbodová ihla umožňuje zaviesť viac pigmentu do pokožky a tým poskytuje väčšiu farebnú sýtosť.Používa sa na výplň pier a výraznejšie vytieňovanie obočia, vytvára hrubšie línie. Pre svoju hrúbku nie je vhodná na tenkú, jemnú pokožku, na kontúru pier a oblasti okolo očí.Moduly..
7,90€
Bez DPH:6,58€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 7- round 0.30 Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 7- round 0.30
Hot Skladom
Modul 7-round: Sedembodová ihla umožňuje zaviesť väčšie množstvo pigmentu do pokožky pre vytvorenie výraznejších efektov, vhodná na väčšie plochy. Určená najmä na tvrdú pokožku, ktorá veľmi ťažko prijíma pigment. Používa sa aj pri odstraňovaní permanentného make-upu.Moduly s tradičnými..
8,90€
Bez DPH:7,42€
Ihla na PMU - SECURE TRADITIONAL modul 7-flat convex 0,20
Hot Skladom
Moduly s tradičnými pevnými ihlami sú ideálne na pigmentáciu ako jemnej tak hrubšej pokožky. Vďaka optimálnej tvrdosti  ihly je prienik pokožkou veľmi presný, čo minimalizuje poranenia pokožky a krvácanie. Rýchly a silný prienik ihly do pokožky umožní rovnomerné a ..
10,70€
Bez DPH:8,92€
Zobrazené 1 až 13 z 13 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.