Menu
Košík

Pigmenty PMU - korekčné

Pigment RedStop BIOEVOLUTION QLine - korekčný pigmentVhodný na PMU pre korekciu červeného obočia. Používa sa samostatne alebo v kombinácii s pôvodným použitým pigmentom.Obsah: 5 mlLen pre profesionálne použitie!!Neviete si poradiť ako vybrať a namiešať správny odtieň pigmentu?Pos..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Pigment Warm Up BIOEVOLUTION QLine - korekčný pigmentVhodný na PMU pre oteplenie pigmentu obočia, pokiaľ je príliš studené alebo má šedý tón. Dá sa tiež použiť k otepleniu farby pier.Obsah: 5 mlLen pre profesionálne použitie!!Neviete si poradiť ako vybrať a namiešať správny odtieň pi..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Pigment GoldeBrown Up BIOEVOLUTION QLine - korekčný pigmentVhodný na PMU pri neutrlizacii fialového obočia. Umožňuje získať prirodzený odtieň obočia so svetlými blond vlasmi a svetlou pleťou.Obsah: 5 mlLen pre profesionálne použitie!!Neviete si poradiť ako vybrať a namiešať správny o..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.