Menu
Košík

Pigmenty PMU - korekčné

Praktický plastový stojan vhodný na pigmenty PMU Bioevolution - 8x10ml (8x5ml)Stojan je bez pigmentov !(Obrázok je len informatívny)..
22,00€
Bez DPH:18,33€
Pigment BIOEVOLUTION QLine ORANGE 001 - korekčnýOdtieň: oranžový - používa sa na korekciu čierno-modrého obočia, tiež na oteplenie studených odtieňov hnedej a červenej, ktoré majú sklon k zafarbenie smerom k šedej a modrej.Advanced formula – úplne nová receptúra pigmentov s jedineč..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Plastový stojan na 3 mištičky s pigmentom - originál BioEvolutionZabezpečí stabilitu mištičiek pri naberaní pigmentuBalenie: 1 ks..
18,00€
Bez DPH:15,00€
Pigment RedStop BIOEVOLUTION QLine - korekčný pigmentVhodný na PMU pre korekciu červeného obočia. Používa sa samostatne alebo v kombinácii s pôvodným použitým pigmentom.Obsah: 5 mlLen pre profesionálne použitie!!Neviete si poradiť ako vybrať a namiešať správny odtieň pigmentu?Pos..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Pigment Warm Up BIOEVOLUTION QLine - korekčný pigmentVhodný na PMU pre oteplenie pigmentu obočia, pokiaľ je príliš studené alebo má šedý tón. Dá sa tiež použiť k otepleniu farby pier.Obsah: 5 mlLen pre profesionálne použitie!!Neviete si poradiť ako vybrať a namiešať správny odtieň pi..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Pigment GoldeBrown Up BIOEVOLUTION QLine - korekčný pigmentVhodný na PMU pri neutrlizacii fialového obočia. Umožňuje získať prirodzený odtieň obočia so svetlými blond vlasmi a svetlou pleťou.Obsah: 5 mlLen pre profesionálne použitie!!Neviete si poradiť ako vybrať a namiešať správny o..
25,00€
Bez DPH:20,83€
BIOEVOLUTION QLine AFTER CARE - 5 ml BIOEVOLUTION QLine AFTER CARE - 5 ml
Hot Skladom
BIOEVOLUTION QLine AFTER CAREPrípravok je určený pre ošetrenie po aplikácii permanentého make-upu obočia alebo pier.  S použitím tohoto prípravku dosiahnete maximálny farebný efekt v pokožke, prípravok vytvorí ideálne podmienky pre hojenie, chráni tetované miesto pred vniknutím nečistoty, p..
18,50€
Bez DPH:15,42€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.