Menu
Košík

Pigmenty PMU - očné linky

Praktický plastový stojan vhodný na pigmenty PMU Bioevolution - 8x10ml (8x5ml)Stojan je bez pigmentov !(Obrázok je len informatívny)..
22,00€
Bez DPH:18,33€
Pigment BIOEVOLUTION QLine Black Warm 100Odtieň: hnedo čierny s teplejším nádychom. Vhodný na veľmi tmavé PMU obočia a očné linky.Advanced formula – úplne nová receptúra pigmentov s jedinečnými vlastnosťami.Konečný farebný efekt je viditeľne výraznejší ako u iných pigmentov. ..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Pigment Black BIOEVOLUTION QLine 120 black - 5 ml Pigment Black BIOEVOLUTION QLine 120 black - 5 ml
Hot Skladom
Pigment Black BIOEVOLUTION QLine 120 blackČierny pigment vhodný na PMU očných liniek.Advanced formula – úplne nová receptúra pigmentov s jedinečnými vlastnosťami.Konečný farebný efekt je viditeľne výraznejší ako u iných pigmentov.Optimálne pomery z hľadiska chemickéh..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Pigment Blue BIOEVOLUTION QLine 130Vhodný na PMU očných liniek - tyrkysovo modrý. Advanced formula – úplne nová receptúra pigmentov s jedinečnými vlastnosťami.Konečný farebný efekt je viditeľne výraznejší ako u iných pigmentov.Optimálne pomery z hľadiska chemickéh..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Pigment Black BIOEVOLUTION QLine 110 ELVhodný na PMU očných liniek.Používa sa pre SMOKY EFFECT.Advanced formula – úplne nová receptúra pigmentov s jedinečnými vlastnosťami.Konečný farebný efekt je viditeľne výraznejší ako u iných pigmentov.Optimálne pomery z hľad..
25,00€
Bez DPH:20,83€
BIOEVOLUTION QLine AFTER CARE - 5 ml BIOEVOLUTION QLine AFTER CARE - 5 ml
Hot Skladom
BIOEVOLUTION QLine AFTER CAREPrípravok je určený pre ošetrenie po aplikácii permanentého make-upu obočia alebo pier.  S použitím tohoto prípravku dosiahnete maximálny farebný efekt v pokožke, prípravok vytvorí ideálne podmienky pre hojenie, chráni tetované miesto pred vniknutím nečistoty, p..
18,50€
Bez DPH:15,42€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.