Menu
Košík

Pigmenty PMU QlinePRO - kamuflážne/korekčné

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE !

Predstavujeme Vám úplne nový unikátny rad farbív BIOEVOLUTION QLINE PRO pre permanentný make up. Objavte jednoduchosť a spoľahlivosť práce. Nový rad farbív BioEvolution QlinePRO poskytuje vysokú trvácnosť make-upu, jednoduchú implementáciu, trvanlivosťfarbiva v pokožke a bezpečnosť. Farbivá BioEvolution sú pre zdravie bezpečné a nie sú alergénne. Vyrábajú sa v súlade s predpisom komisie Európskej únie REACH pre obsah ťažké kovy a iné nečistoty. Pigmenty QLINE Pro spĺňajú najnovšiu legislatívu Rady EU - REACH 2022 s platnosťou od 1. 4. 2022. Viac info tu

Pigment BIOEVOLUTION QLinePRO NUDE 01 - 5ml
Novinka Skladom
Pigment BIOEVOLUTION QLinePRO NUDE 01 - 5ml  COLDSvetlý studený základ pre vytvorenie "nude" odtieňov.Obsah: 5 mlLen pre profesionálne použitie!!Neviete si poradiť ako vybrať a namiešať správny odtieň pigmentu?Poskytujeme školenia zamerané priamo pre miešanie a použitie pigm..
30,00€
Bez DPH:25,00€
Pigment BIOEVOLUTION QLinePRO NUDE 02 - 5ml
Novinka Skladom
Pigment BIOEVOLUTION QLinePRO NUDE 02 - 5ml  - WARMSvetlý teplý základ pre vytvorenie "nude" odtieňov.Obsah: 5 mlLen pre profesionálne použitie!!Neviete si poradiť ako vybrať a namiešať správny odtieň pigmentu?Poskytujeme školenia zamerané priamo pre miešanie a použitie..
30,00€
Bez DPH:25,00€
Pigment BIOEVOLUTION QlinePRO RedStop - 5ml
Novinka Skladom
QlinePro RedStop - 5ml  - korektor červeného a ružového tónu obočiaKorektor na neutralizáciu červeného / ružového tónu obočia.Obsah: 5 mlLen pre profesionálne použitie!!Neviete si poradiť ako vybrať a namiešať správny odtieň pigmentu?Poskytujeme školenia zamerané priamo pre ..
30,00€
Bez DPH:25,00€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.