Menu
Košík

PRÍSTROJE NA PMU

Prístroj pre permanentý make-up a mezoterapiu VENA NEW  - výrobok budúcej generácie s nadčasovým dizajnom. 

Je predurčený na ľahšiu  a kvalitnejšiu prácu a tvorivosť. Je navrhnutý tak, aby umožnil spoľahlivé a vysoko kvalitné výsledky. Ergonomicky vyrobená ručná časť s ľahko nastaviteľnou hĺbkou ihly, je ako prirodzené predĺženie Vašej ruky, ktorá umožňuje pracovať nepretržito a precízne. Prístroj Je kompatibilný s dokonalým systémom nastavenia vzdialenosti s dômyselnými hygienicky zabezpečenými kártridžmi / modulmi, ktoré bránia rozliatiu, vytekaniu a sú dostupné v rôznych profiloch a ihlovými zoskupeniami pre každé použitie. Zariadenie s digitálnou kontrolou zaručuje vrcholovú presnosť a dovolí Vám plno sa sústrediť na Vašu prácu. Nadčasový dizajn s dotykovým displejom. Výhodou je minimálna hlučnosť s minimálnou vibráciou – zaberie málo miesta a ľahko sa s ním premiestnite na iné pracovné miesto.

                                                                                              

LABO - NEW LINE
-14 % Skladom
Najnovší prístroj a permanentný make-up LABO NEW LINE.Nastaviteľná rýchlosť 60,90,120 Hz-         Ergonomicky dizajnovaná ručná časť z elexovaného hliníku-         Nízka spotreba pigmentu ..
1 590,00€ 1 850,00€
Bez DPH:1 325,00€
Najnovší prístroj pre Permanentný make-up a mezoterapiu VENA SILVER - NEW LINE.Nový prístroj v novom nadčasovom dizajne je navrhnutý pre tých najnáročnejších- nízka spotreba pigmentu, precízna a čistá práca- eloxovaný hliník so skleneným panelom- olovený pásik- dotykový panel na ..
2 900,00€
Bez DPH:2 416,67€
Náhradná nová ručná časť k prístrojom na permanentný make-up VENA NEW LINE a LABO NEW LINE.- ergonomicky dizajnová ručná časť z elexovaného hliníku- nízka spotreba pigmentu, presná a čistá práca- veľmi tichý chod bez vibrácií- systém CLICK-IN zabezpečí rýchlu výmenu ihly behom proced..
1 100,00€
Bez DPH:916,67€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.