Menu
Košík

PRÍSTROJE NA PMU

Prístroj pre permanentý make-up a mezoterapiu VENA NEW  - výrobok budúcej generácie s nadčasovým dizajnom. 

Je predurčený na ľahšiu  a kvalitnejšiu prácu a tvorivosť. Je navrhnutý tak, aby umožnil spoľahlivé a vysoko kvalitné výsledky. Ergonomicky vyrobená ručná časť s ľahko nastaviteľnou hĺbkou ihly, je ako prirodzené predĺženie Vašej ruky, ktorá umožňuje pracovať nepretržito a precízne. Prístroj Je kompatibilný s dokonalým systémom nastavenia vzdialenosti s dômyselnými hygienicky zabezpečenými kártridžmi / modulmi, ktoré bránia rozliatiu, vytekaniu a sú dostupné v rôznych profiloch a ihlovými zoskupeniami pre každé použitie. Zariadenie s digitálnou kontrolou zaručuje vrcholovú presnosť a dovolí Vám plno sa sústrediť na Vašu prácu. Nadčasový dizajn s dotykovým displejom. Výhodou je minimálna hlučnosť s minimálnou vibráciou – zaberie málo miesta a ľahko sa s ním premiestnite na iné pracovné miesto.

                                                                                              

Najnovší prístroj a permanentný make-up LABO NEW LINE.Nastaviteľná rýchlosť 60,90,120 Hz-         Ergonomicky dizajnovaná ručná časť z elexovaného hliníku-         Nízka spotreba pigmentu ..
1 590,00€
Bez DPH:1 325,00€
Najnovší prístroj pre Permanentný make-up a mezoterapiu VENA SILVER - NEW LINE.Nový prístroj v novom nadčasovom dizajne je navrhnutý pre tých najnáročnejších- nízka spotreba pigmentu, precízna a čistá práca- eloxovaný hliník so skleneným panelom- olovený pásik- dotykový panel na ..
2 600,00€
Bez DPH:2 166,67€
Ručná časť (VENA NEW, LABO)
Na objednávku
Náhradná nová ručná časť k prístrojom na permanentný make-up VENA NEW LINE a LABO NEW LINE.- ergonomicky dizajnová ručná časť z elexovaného hliníku- nízka spotreba pigmentu, presná a čistá práca- veľmi tichý chod bez vibrácií- systém CLICK-IN zabezpečí rýchlu výmenu ihly behom procedúry- patentovaný..
960,00€
Bez DPH:800,00€
Výmena novej ručnej časti INFINITIA
Novinka Nie je skladom
Teraz môžete vymeniť vašu ručnú časť za model poslednej generácie Bioevolution INFINITIA.Jediné čo pre to musíte urobiť je: poslať vašu starú ručnú časť a objednať 75 kusov nových modul SECURE.Bezplatná výmena ručnej časti je do 31.08.2020 !Od septembra 2020 je možné ručnú časť už len za..
0,00€
Bez DPH:0,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.