Menu
Košík

PRO SPA - mani/pedi

Všetky profesionálne mani/pedi služby začínajú a končia používaním produktov, ktoré sa starajú o pokožku. Ak chcete svojim klientom ponúknuť ešte lepšie služby ako doteraz, potrebujete ešte kvalitnejšie prípravky. A práve preto prichádza OPI s novou radou prípravkou ProSpa!

Základné zložky produktov ProSpa :

CUPUACU BUTTER - brazilský tropická strom, ktorý obsahuje 9 esenciálnych mastných kyselín. Dodáva pokožke toľko potrebnú vláčnosť a hydratáciu. Antioxidanty chránia pokožku proti voľným radikálom. Niacin (B3) má hydratačné a anti-aging účinky.

WHITE TEA - superstar medzi antioxidantmi, chráni pokožku proti účinkom voľných radikálov, 2x efektívnejší oproti zelenému čaju, predchádza strate elasticity a kolagénu. 

A ešte viacej zložiek, ktoré budete milovať: extrakt zo sedmokrásky, vitamín C, levanduľu, avocado lipid complex, peptidy. Každý vie, že ruky sú prvým viditeľným faktorom, ktorý dokáže prezradiť náš vek. OPI sa preto spojilo s prednými svetovými dermatológmi a vyvinulo ošetrujúcu radu prípravkov určených k starostlivosti o ruky ale aj nohy na úrovni pleťového ošetrenia.

 

Jednorazové ultra - hydratačné rukavice  z rady ProSpa.Zvláčňujú a hydratujú pokožku rúk nie len behom manikúry. Rukavice a ponožky sú napustené makadamovým olejom, bambuckým maslom a vitamínom E.Vhodné do kozmetických salónov, ale aj na domáce použitie.Balenie obsahuje: 1 ..
8,30€
Bez DPH:6,92€
PRO SPA - ADVANCED SOFTENING SOCKS PRO SPA - ADVANCED SOFTENING SOCKS
Hot Skladom
Jednorazové ultra - hydratačné ponožky z rady ProSpa.Zvláčňujú a hydratujú pokožku nôh nie len behom pedikúry. Ponožky sú napustené makadamovým olejom, bambuckým maslom a vitamínom E.Vhodné do kozmetických salónov , ale aj na domáce použitie.Balenie obsahuje: 1 pár ponožiekP..
8,30€
Bez DPH:6,92€
Vysoko výživný ochranný krém. Zvlhčuje, rozjasňuje a chráni pokožku rúk a kožtičku okolo nechtového  lôžka. Vyživuje nechty.- Cupuacu a bambucké maslo hydratuje a zvláčňuje- kvet sedmokrásky rozjasňuje a vyrovnáva tón pleti- biely čaj chráni pokožku proti účinkom voľných radikálov ..
21,00€
Bez DPH:17,50€
ProSpa - Exfoliating Cuticle Cream - 27ml
Hot Skladom
Rýchly a účinný odstraňovač odumretých častí kožtičky okolo nechtov.- nedráždivá aplha-hydroxy kyselina perfektne pripraví nechtové lôžko- Cupuacu zaistí ideálny pomer vlhkosti pokožky- komplex avokádových lipidov pomáha zaistiť potrebnú hydratáciu- biely čaj chráni pokožku proti úči..
14,20€
Bez DPH:11,83€
ProSpa - Nail & Cuticle Oil TO-GO   - 7,5ml ProSpa - Nail & Cuticle Oil TO-GO   - 7,5ml
Hot Skladom
Ultra výživný olej a nechtovú kutikulu. Zabraňuje vysušovaniu, spevňuje a podporuje rýchlejší rast zdravých nechtov. Ideálne balenie do každej kabelky.- Cupuacu zaisťuje ideálny pomer vlhkosti pokožky- komplex avokádových lipidov pomáha zaistiť dôležitú hydratáciu- biely čaj chráni pokož..
11,90€
Bez DPH:9,92€
Ľahký spray dodávajúci vlhkosť pokožke a zároveň ju chráni a vyživuje.- Cupuacu zaisťuje ideálny pomer vlhkosti pokožky- Vitamín E neutralizuje voľné radikáli- Biely čaj chráni pokožku proti účinkom voľných radikálov- Ceramidy pokožku rúk hydratujúObsah balenia: 112ml..
16,60€
Bez DPH:13,83€
Zvláčňujúca čistiaca kúpeľ. Osviežuje a revitalizuje unavené nohy.- Cupuacu zaisťuje ideálny pomer vlhkosti pokožky- Nechtík lekársky, pagaštan konský a šalvia ukľudňujú unavené nohy- biely čaj chráni pokožku proti účinkom voľných radikálov- síran horečnatý má detoxikačné a protizápa..
25,00€
Bez DPH:20,83€
Peeling s prírodnými kryštálikmi cukru zjemňujúci stvrdnutú a suchú pokožku. Zanecháva nohy hodvábne jemné.- prírodné kryštáliky cukru exfoliujú pokožku- Cupuacu zaisťuje pomer vlhkosti pokožky- avokádový olej pomáha zaistiť potrebnú hydratáciu- biely čaj chráni pokožku proti voľným ..
17,00€
Bez DPH:14,17€
Peeling s prírodnými kryštálikmi cukru zjemňujúci stvrdnutú a suchú pokožku. Zanecháva nohy hodvábne jemné.- prírodné kryštáliky cukru exfoliujú pokožku- Cupuacu zaisťuje pomer vlhkosti pokožky- avokádový olej pomáha zaistiť potrebnú hydratáciu- biely čaj chráni pokožku proti voľným ..
31,00€
Bez DPH:25,83€
Ultrahydratačná a rýchlo tvrdnúca maska pre ľahkú aplikáciu a odstránenie.- prírodný íl čistí- mentol chladí a oživuje- Cupuacu zabezpečuje ideálny pomer vlhkosti pokožky- biely čaj chráni pokožku proti voľným radikálomObsah balenia: 236ml..
27,00€
Bez DPH:22,50€
ProSpa - Foot File s vymeniteľnými brúsnymi plochami
Hot Skladom
Obojstranná pemza na nohy s vymeniteľnými brúsnymi plochami.- ergonomický tvar uľahčuje prácu- brúsne plochy o hrúbke 80 a 120 rýchlo odstránia a zjemnia stvrdnutú a hrubú pokožku- bezpečná a plno dezinfikovateľná pemzaV balení: 1 ks komplet Foot File + FREE po 2 ks náhradné nálepky ..
34,30€
Bez DPH:28,58€
Náhradná vymeniteľná brúsna plocha pre Foot File OPI. Hrúbka 80.V balení: 20 ks..
34,30€
Bez DPH:28,58€
Náhradná vymeniteľná brúsna plocha pre Foot File OPI. Hrúbka 120.V balení: 20 ks..
34,30€
Bez DPH:28,58€
Zobrazené 1 až 13 z 13 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.