Menu
Košík

MESO cartridge 0,5 - SAFE - 1ks

MESO cartridge 0,5 - SAFE  - 1ks
Hot Skladom
MESO cartridge 0,5 - SAFE - 1ks
6,50€
Bez DPH: 5,42€
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: MESO11
  • SKU: MESO11

Dostupné možnosti

MESO cartridge 0,5

Určené pre prístroje MARGO, SUPREME. 

Kartridže sú vybavené platničkou s plochou pokrytou 18 mikroihlami, ktoré zabezpečujú šetrné vpichy do pokožky. Sérum sa aplikuje do bočného otvoru v kartridži. Na platničke je  13 otvorov, ktoré umožňujú voľný priechod sére do oblasti vpichov.

Mikroihly sú dlhé 0,5mm, čo umožňuje prepichnutie kože do hĺbky 0,3 mm. Mikroinjekčná mezoterapia nemá vplyv na krvný systém, preto ju možno vykonávať nielen na klinikách estetickej medicíny,  ale tiež v kozmetických salónoch.

Platnička s mikroihlami je ohybná a flexibilná, vďaka čomu sa povrch prispôsobí tvaru ošetrovaných miest a ľahko sa dostáva do miest, ktoré sú zvyčajne ťažko dostupné. Kartridže umožňujú perforáciu pokožky a efektívne zavedenie sér do pokožky.

Spoločnosť BioEvolution vyvinula a patentovala kartridžový systém, ktorý zaistí dodržanie najprísnejších bezpečnostných a hygienických štandardov. Vnútorná membrána zabraňuje spätnému vnikaniu krvi do ručnej časti prístroja. Vďaka tomu sa eliminuje možnosť kontaminácie v priebehu mikroinjekčnej  mezoterapie. Jednorazové kartridže sú balené v sterilných obaloch. Každá kartridž má sériové číslo.  
Kartridže pre mikroinjekčnú mezoterapiu možno použiť v BioEvolution prístrojoch určených pre permanentný make-up (Vena, Symphony)

balenie: 1 ks

vyrobené v EU

Len pre profesionálne použitie!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.