Menu
Košík

NATURE STRONG - NOVINKA

Nature Strong - inšpirované prírodou.

Predstavujeme objav roka všetkým, ktorí zúfalo hľadali prírodné laky so super schopnosťami klasických OPI lakov. Nature Strong! Noví hrdinovia nechtovej scény. Pýšia sa prednosťami pravých superhrdinov - sú iní, odolní, nesklamú a môžete sa na ne spoľahnúť.

Čo všetko ponúkajú? rýchloschnúcu formulu, spoľahlivé krytie, dlhodobú trvácnosť až 7 dní, pestrý výber odtieňov, sýte farby s certifikáciou Vegan Society, možnosť aplikácie len farby a vrchnej vrstvy a hlavne prírodné zloženie.

Ako veľmi sú prírodné? Dobrá otázka. Formula je z až 75% tvorená deriváty ingrediencií prírodného pôvodu. Rastlinného a minerálneho, napríklad cukrovej trstiny, manioku, pšenice, zemiakov alebo kukurice. 20% obalu je navyše vyrobené z recyklovaných materiálov. Tým pádom je každý lak tak trošku unikát.

PRIPRAVUJEME PRE VÁS !!

OPI NATURE STRONG DAWN OF A NEW GRAY 15ml OPI NATURE STRONG DAWN OF A NEW GRAY 15ml
Novinka -20 % Skladom
Prírodné laky Nature Strong OPI.OPI vypočulo želanie svojich fanúšikov, ktorí v kozmetike vyhľadávajú prírodné zložky. Neustúpila od svojich nárokov na výdrž, spoľahlivé farebné krytie, ani na širokú ponuku trendy odtieňov. Výsledkom je nová rada lakov v podobe Nature Strong.Vlastnosti:..
11,16€ 13,95€
Bez DPH:9,30€
OPI NATURE STRONG TOP COAT 15ml OPI NATURE STRONG TOP COAT 15ml
Novinka Hot -20 % Skladom
Prírodné laky Nature Strong OPI.Nature Strong TOP COAT - vrchný lakOPI vypočulo želanie svojich fanúšikov, ktorí v kozmetike vyhľadávajú prírodné zložky. Neustúpila od svojich nárokov na výdrž, spoľahlivé farebné krytie, ani na širokú ponuku trendy odtieňov. Výsledkom je nová rada lakov..
11,16€ 13,95€
Bez DPH:9,30€
Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.