Menu
Košík

OPI GC - Switch to Portrait Mode 15ml

OPI GC - Switch to Portrait Mode 15ml
OPI GC - Switch to Portrait Mode 15ml
OPI GC - Switch to Portrait Mode 15ml
Novinka -10 % Skladom
OPI GC - Switch to Portrait Mode 15ml
OPI GC - Switch to Portrait Mode 15ml
OPI GC - Switch to Portrait Mode 15ml
OPI GC - Switch to Portrait Mode 15ml
29,61€
32,90€
Bez DPH: 24,67€
1 alebo viac 29,61€
  • Dostupnosť: Skladom
  • Model: gcs002
  • SKU: gcs002

Dostupné možnosti

Gel Color OPI - gel lak - kolekcia Me, Myself and OPI

Odtieň: krásny pudrový ružovkastý s jemnou perleťou

Obsah: 15ml

POSTUP APLIKÁCIE:

GelColor je potrebné vždy pred jeho aplikáciou pretriasť.

1. Upravte prirodzené nechty (vyrovnajte nerovnosti, ľahko zmatnite pilníkom Flex 220/280) a odmastite ich povrch. Nie je potrebné nechty na povrchu veľmi brúsiť - odstránenie GelColoru je potom náročnejšie. 

2. Aplikujte prvú vrstvu GelColor BASE COAT. Dbajte na to, aby sa nedostal GelColor na okolitú kožtičku. Polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 1 minútu. Naneste na všetkých 10 nechtov. Neodmasťujte.

3. Po vytvrdení GelColor BASE COAT naneste prvú tenkú vrstvu farebného GelColoru a polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 2 minúty. Najlepšie po jednom nechte. Neodmasťujte.

4. Po vytvrdení prvej vrstvy naneste druhú tenkú vrstvu farebného GelColoru a opäť polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 2 minúty. Neodmasťujte.

5. Po vytvrdení farebného GelColoru naneste záverečný GelColor TOP COAT a polymerizujte v LED lampe 30 sekúnd, v klasickej UV lampe 3 minúty.

6. Po vytvrdení GelColor Top Coat nechty odmastite a aplikujte olejček.

POSTUP PRI ODSTRÁNENÍ GELCOLORU:

Potrebujete: Expert Touch Remover a odstraňovacie fólie (môžete nahradiť alobalom s tenkým vatovým štvorčekom)

Naneste tekutinu Expert Touch Remover na vatový štvorček na odstraňovacej fólii a každý necht do fólie dôkladne zabaľte. Na každom nechte je samostatná fólia. Pre účinnejšie odstránenie ruku navlečte to mikroténového vrecka a do uteráka (prípadne vložiť do UV lampy). Vplyv tepla odstránenie urýchli. Približne po 10-15 minútach skúste jeden necht odbaliť. Pokiaľ sa GelColor oddelil od prirodzeného nechtu, môžete odstrániť aj fólie z ostatných prstov. Pokiaľ sa GelColor neodstránil, nechajte pôsobiť ďalších 5 minút. Pomocou pomarančového drievka môžte očistiť drobné zvyšky GelColoru na nechtoch. Nikdy však neodstraňujte GelColor na silu. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA
Vaše súkromie si ceníme. Aj preto vám poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj nášho webu.